Menu

0

0.00 zł

Skup samochodów za gotówkę

Masz już nowy samochód, a nie wiesz co zrobić ze starym? Sprzedać czy odwieźć na złomowisko? Jak bez problemu pozbyć się starego auta i jeszcze przy tym zarobić?

Nie masz czasu na umieszczanie ogłoszeń i pokazywanie swojego starego samochodu potencjalnym nabywcom? Zadzwoń do nas!
Bezpłatna wycena

Jeśli chcesz bez problemu i szybko pozbyć się używanego samochodu, przyjedź do naszej siedziby lub zadzwoń i umów się na bezpłatną wycenę swojego starego auta.

W ofercie naszej firmy znajduje się skup samochodów za atrakcyjną cenę.

Nasi specjaliści mogą także przyjechać pod wskazany adres, by na miejscu dokonać wyceny. Wybierz wygodniejszy dla Ciebie sposób i umów się z naszym personelem na bezpłatną wycenę.

Skup samochodów za gotówkę
Skup samochodów za gotówkę

Zajmujemy się skupem samochodów używanych na terenie podkarpacia. Oferujemy atrakcyjne ceny zarówno za auta sprawne, jak i te, które nadają się tylko do zezłomowania. Każdorazowo dokonujemy rzetelnej wyceny wartości na podstawie stanu samochodu. Jeśli wysokość oferowanej kwoty będzie Ci odpowiadać, transakcja zajmie kilka minut.

Wszelkie formalności i opłaty związane z pozbyciem się starego samochodu znajdują się po naszej stronie. W przypadku złomowania wystawiamy dla Ciebie zaświadczenie o demontażu. Ty dostajesz gotówkę do ręki lub dokonamy przelewu na podane przez Ciebie konto, jak sobie życzysz.
Brak zbędnych formalności

Skupujemy samochody używane i nie ma znaczenia ich stan techniczny

Jeżeli auto jest niesprawne, oferujemy transport lawetą. Wszystkie wymagane formalności związane z transakcją załatwimy za Ciebie. Nasza usługa skupu używanych samochodów to ogromna wygoda dla tych, którzy chcą się pozbyć starego auta. Dzięki nam szybko i wygodnie sfinalizujesz sprzedaż starego auta.

Skup samochodów używanych

Oferujemy skup samochodów używanych osobowych, transportowych, dostawczych, sprawnych, jak i powypadkowych, bez względu na markę na terenie podkarpacia. Zadzwoń (+48) 601-186-467, jeśli masz stary samochód do sprzedania.

Oferujemy:
Dojazd do klienta w dogodnym terminie | Rzetelna i uczciwa wycena | Atrakcyjne ceny | Bezpłatny transport lawetą | Minimum formalności | Maksimum zadowolenia!